WIELKI KONKURS "KARTKI BOŻONARODZENIOWE GMINY ZAMOŚĆ 2018"

Choć zwyczaj wysyłania kartek przenosi się mocno do Internetu, to forma kartek świątecznych jest ciągle żywa, a szczególnie żywa dla Gminy Zamość, która to po raz czternasty zorganizowała Wielki Konkurs „Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2018”. Finał z ogłoszeniem wyników i wręczaniem nagród odbył się 12 grudnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Patronat nad konkursem od kilkunastu lat sprawuje Wójt Gminy Zamość - Ryszard Gliwiński.

Na konkurs wpłynęło  588 prac, zgłoszonych przez osoby indywidualne, rodziny, organizacje i placówki oświatowe z terenu Gminy Zamość. W sumie nagrodzono i wyróżniono aż 112 prac konkursowych. Natomiast, spośród wszystkich zgłoszonych prac Jury wybrało tzw. „Wielką Piątkę”, czyli 5 prac, na podstawie których zostanie wydrukowanych, podpisanych i wysłanych kilkaset oficjalnych gminnych kartek świątecznych z życzeniami od Wójta i Samorządu Gminy Zamość.

W tym roku zaszczytne miejsce jednego z laureatów „Wielkiej Piątki”, zdobył Szymon Artymiak, uczeń klasy piątej. Oprócz nagrody, Szymon otrzymał 10  wydrukowanych kartek własnego autorstwa. Kartki wykonane przez Julię Rybak uczennicę klasy czwartej oraz Joannę Rycyk uczennicę klasy piątej, doceniono wyróżnieniami specjalnymi. Wyróżnienie otrzymał Michał Olejarczuk uczeń klasy piątej. Wszyscy wyróżnieni oraz laureaci konkursu podczas podsumowania otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, które wręczali pan Konrad Dziuba – inspektor Urzędu Gminy Zamość i zarazem Radny Rady Powiatu Zamojskiego wraz ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy tym, którzy brali udział w konkursie. O nich, również pamiętali organizatorzy konkursu,  gdyż każdy uczestnik otrzymał odblask. Z naszej szkoły to aż 35 uczniów.

fotogaleria: https://www.facebook.com/photo

Opiekunowie: Renata Selech i Jolanta Szwaczkiewicz